Stingo grįžta į „Polar Bears“ posezoninį derinimą

Moteris apkabina dar vieną žiemą primityvioje namelyje Meino miške

Gegužės 1 d. – FAIRMONT. Daugiau nei mėnesį praleidęs nuošalyje dėl traumos, Fairmont Senior’s Dom Stingo sugrįžo ir pelnė penkis įvarčius Fairmont Senior Polar Bears ekipai paskutinėse reguliariojo sezono rungtynėse – 17:7 nugalėjo Mountain State Vikings. šeštadienį.

Penkis Stingo įvarčius pelnė jaunesnysis baltasis lokys Hunteris Braggas, kuris taip pat pirmavo komandoje atlikdamas penkis rezultatyvius perdavimus ir išlygino komandos pranašumą su penkiais kamuoliais į žemę kartu su Frankie Pagliaro.

Šeštadienį „Fairmont Senior“ įvarčius pelnė šeši žaidėjai – Braggas ir Stingo – po penkis, Pagliaro – po tris, Rocco Episcopo – po du, o Landonas Blackas ir Alexas Kolekas – po vieną.

Dalį reguliariojo sezono Stingo atsigavus, tokie jauni žaidėjai, kaip pirmakursis Episcopo, turėjo pasistūmėti – ir jis tai padarė šeštadienį, o pagrindinis įžaidėjas Josiah Smithas nepasiekiamas.

„Rocco Episcopo yra pirmakursis ir kasdien praktikoje darosi vis geresnis“, – sakė „Fairmont“ vyriausiasis treneris Tony Stingo. „Šiandien jis užsibrėžė du didelius tikslus, beveik tris. Jis kasdien tobulėja. Tikrai didžiuojuosi tuo vaiku.

„Jis žaidė savyje, nesistengė padaryti per daug. Manau, kad jis turėjo tik vieną ataką, o tai tikrai svarbu. Jis turėjo pasisavinimą, pelnė du įvarčius, tai tikrai gera iš jo matyti.“

Du greitus Braggo įvarčius įspraudė Frankie Pagliaro ir išvedė „Fairmont Senior“ į priekį 3:0. „Poliarinių lokių“ gynyba atrodė tomis pirmosiomis minutėmis: Maddoxas Sligeris ir Jace’as Daltonas, kurie atmušė 10 kamuolių – kiekvienas demonstravo ryžtingą kamuolių atmušimą net tada, kai „Vikings“ kamuolį turėjo labai arti vartų.

Pirmajame kėlinyje „Mountain State“ sugebėjo užlipti ant lentos su šiek tiek daugiau nei dviem minutėmis, kai sumuštos baudos privertė baltuosius lokius apsiginti du vyrus. Gage’as Bailey išnaudojo nepakankamą gynybą įmušdamas įvartį iš dešiniojo krašto.

Beilis ir Axelis Blomas iškovojo lygiosią komandos lyderiu į Mountain State įvarčius, kiekvienas įmušdami po porą. „Vikings“ gretose po vieną įvartį pelnė Zachas Erlandsonas, Bryce’as Batesas ir Ryanas Crowderis.

Kiekviena komanda pirmajame kėlinyje pelnė dar vieną įvartį – Stingo padėjo Hunterio Braggo įvarčiui, išsiverždamas iš X padėties virš vartų, kad atsitrauktų į gynybą, o po to pasukiodamas perdavimą tiesiai į Braggo kišenę, atlikdamas lazerio smūgį iš kairiojo krašto. Įvartis suteikė Braggui pirmojo ketvirčio hat-trick’ą.

Blomas pelnė savo pirmąjį įvartį kėlinio pabaigoje ir rezultatas tapo 4:2 Baltųjų lokių komandai.

Antrasis ketvirtis buvo Fairmont Senior puolimas. Baltieji lokiai per šį laikotarpį įmušė aštuonis įvarčius, tačiau neįmetė nė vieno. Pagliaro, Braggas ir Landonas Blackas per ketvirtį pasižymėjo po vieną įvartį, o Stingo ir Rocco Episcopo – po du.

Du svarbiausi žaidimo žaidimai įvyko antrajame. Stingo pademonstravo savo perdavimų įgūdžius įpusėjus laikotarpiui, puikiai perduodamas nuo X viršūnės ne mažiau kaip penkis Mountain State Sticks į šuoliuojantį Hunterį Braggą. Vos tik Braggo kojos atsitrenkė į žemę, jaunesnysis paleido smūgį virš galvos ir išvedė Fairmont Senior į priekį 7:2.

Kiek daugiau nei po minutės Landonas Blackas pademonstravo savo lazdos įgūdžius įmušdamas dar vieną Baltojo lokio įvartį. Juodu švariai atmušė žemiau mestą perdavimą, kuris atšoko tiesiai jam prie kojų dešiniajame krašte, ir tuo pačiu judesiu metė smūgį į vartus tiesiai pro vartininko kojas, kad padidintų Fairmont Senior pranašumą.

„Fairmont Senior“ padidino savo pranašumą antroje vietoje, daugiausia dėl savo pastangų atmušant kamuolius, ypač atsimušant į varžovų vartus, ir dėl to, kad bandė įveikti kamuolius. Baltųjų lokių puolėjai apgailėtino vikingų gynėjų gyvenimą, naudodami savo lazdas, kad išstumtų kamuolį ir jėgos apyvartoms, kol Mountain State negalėjo gauti išėjimo.

„Fairmont Senior“ šeštadienį suklydo 22 žaidimus, iš kurių daugelis žaidė „Vikings“ aikštės pusėje.

„Suteikėme daugiau dėmesio savo važiavimui iš puolimo ir vidurio puolėjo pozicijų“, – sakė Stingo. „Kai mes jį nustatome ir viskas yra gerai, labai labai sunku atmušti kamuolį. Esu labai patenkintas tuo, kaip tai pavyko šiandien ir kaip sekėsi visą sezoną, kol laikomės savo vaidmenis ir būkite drausmingi“.

Net kai Mountain State sugebėjo atmušti kamuolį ir pakilti į aikštę, tai padarė daugiau žalos nei naudos – kai Fairmont Senior atkovojo kamuolį, vikingai stengėsi laiku grįžti į gynybą.

Episcopo įmušė du įvarčius antroje antrosios pusės dviejose tokiose perėjimo situacijose, o rezultatyvius perdavimus pelnė Jacksonas Lintneris ir Hunteris Braggas.

Antrasis kėlinys prasidėjo taip pat, kaip ir pirmasis; įvartį pelnė Hunteris Braggas. Trečiojo kėlinio pabaigoje „Fairmont Senior“ pranašumas išaugo iki 11 – 15:4.

Kol baltieji lokiai atliko keitimus, Mountain State desperatiškai bandė grįžti į žaidimą. Blomas, Bailey, Bryce’as Batesas ir Ryanas Crowderis pelnė po įvarčius be atsako Fairmont Senior ketvirtajame kėlinyje ir sumažino skirtumą iki aštuonių 15:7, tačiau Pagliaro ir Stingo įvarčiai sumažino skirtumą iki 10 iki rungtynių pabaigos.

„Tai nėra bloga komanda“, – sakė Tony Stingo. „Kai atlikome masinius keitimus, jie padarė tikrai gerą darbą judindami kamuolį ir išnaudodami kai kuriuos jaunesnius mūsų vaikinus.

„Tačiau pabaigoje tie patys jaunesni vaikinai pradėjo susispausti, pradėjo vaidinti savo vaidmenis, įsiveržė iš vidaus ir išorėje ir padarė tikrai gerą darbą komandoje, kuri visai nebloga. Kai kurie vaikai, kurie gali ją užpildyti, yra gerai treniruojami, todėl aš tikrai džiaugiuosi jaunais vaikinais ir tuo, kaip jie šiandien žaidė.“

Šeštadienį baigiantis reguliariajam sezonui, „Polar Bears“ laukia posezoninio mačo Morgantaune, kuris preliminariai numatytas kitą penktadienį arba šeštadienį.

Patekęs į atkrintamąsias, Stingo savo komandai mato plačias galimybes.

„Jaučiuosi kaip spurtuose, žaidžiame su bet kuo Vakarų Virdžinijoje, man nesvarbu, kas tai yra“, – sakė jis. „Ir aš taip pat jaučiu, kad spurtuose galime būti nugalėti bet ko Vakarų Virdžinijoje. Esame nepaprastai nenuoseklūs, bet kai viskas klostosi gerai, mus labai sunku sustabdyti.

„Puolimui mes turime daug ginklų. Mes tampame daug geriau kovojant. O gynyboje pradedame būti labiau drausmingi. Manau, kad esame šiek tiek pavojingesni, nei kai kurie galvoja. Mums 8 -3, o mes labai lengvai 10-1, bet taip išėjo ne taip. Galbūt kai kuriuos nustebinsime.“

Susisiekite su Nicku Henthornu 304-367-2548, Twitter @nfhenthorn_135 arba el. paštu nhenthorn@timeswv.com.